s1

Katarzyna Perlman, MD
Lekarz Ginekolog

Dr Perlman jest dyrektorem Urodynamiki w Boro Park OB / GYN. Jest szczególnie wykwalifikowana w Urodynamice i wykonywaniu Essures i Hystrosonograms. Biegle włada językiem polskim, szwedzkim i węgierskim. Umów wizytę już dziś!

s2

Katarzyna Perlman, MD 
Polski Lekarz Ginekolog

Diagnoza i leczenie: nieprawidłowe krwawienie, menopauza, położnictwo, kontrola urodzin, c-sekcja, cysty jajnikowe, cytologia, ból miednicy, ciąża, fibroids, HPV, testy na STD, ciąża wysokiego ryzyka, ultrasonografia, nietrzymania moczu, bezpłodność...

KONTAKT


POZNAJ DOKTORA

Dr Katarzyna Perlman ukończyła medycynę w Wyższej Szkole Medycznej Semmelweis w Budapeszcie na Węgrzech i jest członkiem zarządu w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Dr Perlman ukończyła rezydencję w OB / GYN w Maimonides Medical Center w Brooklynie w Nowym Jorku. Otrzymała Nagrodę Laparoskopii i Endoskopii od Amerykańskiego Stowarzyszenia Laparoskopistów Ginekologicznych oraz Nagrodę Brooklyn Gynecological Society.

Dr Perlman jest obecnie dyrektorem Urodynamiki w Boro Park OB / GYN. Jest szczególnie wykwalifikowana w Urodynamice i wykonywaniu Essures i Hystrosonograms. Dr Perlman biegle włada językiem polskim, szwedzkim i węgierskim. Lubi teatr, podróżować i spędzać czas z rodziną.